Jak to funguje

Online kurzy jsme vybudovali na základě dlouholeté zkušenosti s prezenčními kurzy ve škole Musartedo. Díky tomu jsou naše online kurzy systematické, podrobné a přehledné. Mohou sloužit jako samostatný výukový materiál nebo jako doplněk k prezenčním kurzům.

Každý kurz je rozdělen na tématické bloky, kde najdete jednotlivé video lekce. Srozumitelná struktura vám umožní rychlou orientaci v jeho rozsáhlém obsahu. Kdykoliv se můžete vracet k těm lekcím, kterým jste neporozuměli nebo si je nezapamatovali. Přístup k většině kurzů je totiž časové neomezený, proto můžete studovat v tempu, jaké si sami zvolíte, a v době, která vám nejvíce vyhovuje.

Učení hudební produkce je díky naším online kurzům ještě snažší a ještě více efektivní. Vyzkoušej si naše kurzy zdarma. Sám poznáš, jak rychle budeš získávat nové dovednosti!

Jak se zaregistrovat

Zvolte kurz a vyplňte registrační formulář. Po odeslání registrace se objeví stránka platební brány. Můžete zaplatit kartou nebo převodem. Hned po zaplacení dostanete přístup k kurzu a můžete začít studovat. Lekce kurzu jsou dostupné na počítači, tabletu nebo smartphonu. Potřebujete pouze připojení k internetu.

Jak se dostanu na svůj kurz?

Při registraci zadáte e- mail a heslo – pomocí těchto údaju získáte přístup ke kurzu odkudkoliv a kdykoli.

Dostanu certifikát o absolvovaní kurzu?

Ano. Po dokončeni kurzu dostanete certifikát, který si vytisknete přímo z naší vzdělávací online platformy. Certifikát si budete moci vytisknout až po shlédnutí všech lekcí.

Proč studovat právě u nás

Zkušení lektoři

Naši instruktoři získávali zkušenosti v průběhu prezenčních kurzů ve škole Musartedo.Tuto praxi nyní vložili i do online kurzů.

Obsáhlost a délka

Naše kurzy jsou nejrozsáhlejší na trhu. Jejich průměrná délka je 120 minut a máme i delší. Díky tomu je výuka velmi komplexní.

Pravidelné updaty

Vyplatí se sledovat naše stránky. Naší rozsáhlou knihovnu budeme pravidelně rozšiřovat o nové kurzy a příspěvky v našem blogu.

Časově neomezený přístup

Kurzy si po zakoupení můžeš shlédnout kdykoliv. A to doslova. Náš garantovaný celoživotní přístup ke kurzům tě nenutí nikam spěchat.

Srozumitelná struktura

V kurzech se budete velmi dobře orientovat. Jejich struktura je tak jednoduchá a efektivní, že si nebudete muset ani dělat poznámky.

Jednoduché rozhraní

Opravdu jsme se snažili vytvořit co nejjednodušší rozhraní online kurzů. Určitě se v něm neztratíte. A kdyby, budeme vděčni za váš feedback.

začni studovat právě teď

Studium hudební produkce nebylo nikdy snažší a zábavnější!